Kız Bebek Giyim

Kız bebekler, etrafta tatlılıkları ile ilgi toplayan ve giydikleri pembe renkli kıyafetler ile gittikleri alanın bir tanesi haline gelen şeker parelerdir. Onların tatlılıkları karşısında yanaklarını sıkmadan kalmayı başarabilmek oldukça zor olacaktır.

 

Kız bebek giyim konusunda annelerin oldukça tatlı seçenekleri bulunmaktadır fakat onların asıl önemsedikleri, çocuklarının giydikleri kıyafetlerin sağlıklı olup olmadığıdır. Önerisini sunduğumuz kıyafetler annelerin gönül rahatlığı ile satın alabileceği kıyafetlerdir, çünkü bu kıyafetler bebeğin hassas cildine göre düzenlendiklerinden onlara hiçbir şekilde zarar vermezler.

 

Kız Bebek Giyim Modelleri

Kız bebekler için tasarlanmış olan milyonlarca kıyafet arasından annenin kızına en uygun kıyafeti seçmesi, hele ki özel bir gün ise, onu oldukça zorlayacaktır.

 

Kız bebek giyim modelleri arasında en çok tercih edilenlere ve modaya en çok uyanlara bakıldığında tavsiye edilebilecek birkaç parça kıyafet ebetteki bulunmaktadır.

 

 Kız Bebek Giyim Ürünleri

Kız bebeklerin ihtiyaç duyduğu ürünler, erkek bebeklerin ihtiyaç duyduğu ürünlerden çeşitçe az, sayıca fazladır. Çünkü kız bebeklerin kıyafetleri sürekli değişmeli, bir giydiğini asla tekrar giymemelidirler. Kadınların doğasında olan bu durum daha bebeklikten kız çocuklarına aşılanmalıdır.

 Kız bebeklerin ciltleri, erkek bebeklerin ciltlerine göre çok daha hassas olduğundan, annelerin bebeklerine aldıkları kıyafetlerin sağlık açısında uygun olup olmadığına da dikkat etmeleri gerekmektedir.

 

Kız bebek giyim ürünleri sadece temel olanlar baz alınarak sayılacak olursa,

       Zıbın

       Tulum

       Elbiseler

       Uyku Tulumu

       Pantolon

       Tişört

       Pijama takımı

       Atlet

       Ayakkabı

 

Kız bebek giyim ürünleri, kız bebek kıyafetleri, kız bebek yazlık ve kışlık giyim parçaları

                              

₺49,90KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺79,90KDV Dahil
₺124,90 KDV Dahil
₺34,90KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Yeni Ürün
₺62,90KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
₺39,90KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺34,90KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺39,90KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺49,90KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺54,90KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil