Mamaslina.com Hakkında

Mamas Lina, 2016 yılında kızı Lina’nın doğumu ile kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı bir bebek giyim sitesi arayışına giren Pınar Yılmaz Barman tarafından kuruldu. Bebeğini kucağına alan anne babaların heyecanını paylaşarak büyüyen Mamas Lina, yolculuğuna büyük bir aile olarak devam ediyor ve 2016'dan bu yana kaliteden ödün vermeden ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

Mamas Lina, bebekleri için her şeyin en iyisini isteyen tüm anne babalar için, bebek giyimde dikkat edilmesi gerekenleri daima göz önünde bulunduruyor ve ürün çeşitliliğini de bu doğrultuda oluşturuyor. Mamas Lina, bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek güvenilir kumaşlar ile sık sık ve kolaylıkla yıkanabilecek kumaşlardan üretilen hem sağlıklı hem de pratik seçimler sunuyor.

Ürünlerin seçiminde; bebekler ve çocuklar için sağlıklı, anne babalar için pratik ve kullanışlı olması konusunda hassasiyet gösteriliyor. Mamas Lina ürün politikası, temel bir kural üzerine kurulu; kendi bebeklerimiz ve çocuklarımız için tercih etmeyeceğimiz ürünlere sitede kesinlikle yer verilmiyor.

Mamas Lina ürün yelpazesi, farklı ihtiyaçlar göz önüne alınarak her geçen gün genişliyor. Bebeğiniz ve çocuğunuz için, sade ve günlük modellerin yanı sıra özel günlerde tercih edebileceğiniz özel tasarım ürünler de ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

Mamas Lina, bebek giyim alışverişi yapan tüm ebeveynlerin heyecanını paylaşıyor ve tüm operasyonlarını anne babaların keyifli ve sorunsuz bir deneyim yaşaması için sürekli olarak en üst seviyede tutmak için çalışmaya devam ediyor.

Mamas Lina fiyat politikası ise en kaliteli, güvenli ve kullanışlı ürünlerin en uygun fiyatlarda anne babalara ulaştırılmasını hedefliyor. Mamas Lina, eğlence, moda ve yaratıcılığı birleştiren 0-7 yaş çocukların kendi stillerini ifade edebilecekleri bir dünya oluşturuyor.

Misyonumuz

0-7 yaş arası bebeği ve çocuğu için kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir giyim alışverişi yapmak isteyen ebeveynlere en uygun fiyatlar, hızlı teslimat ve satış sonrası desteği ile sorunsuz, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak.

Vizyonumuz

Her geçen gün büyüyerek daha fazla anne babaya ulaşmak ve böylelikle daha fazla anne babanın, bebeği ve çocuğunun ihtiyaçlarını sağlıklı ve güvenilir bir şekilde temin edebilmesini sağlayabilmek.

Değerlerimiz

 

 

  • Sağlık

  • Güvenirlilik

  • Müşteri odaklılık

  • Yenilikçilik

  • Uygun fiyat politikası

  • Kaliteli hizmet

  • Çözüm odaklılık

 

Mamas Lina