11862
₺234,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
11884
₺124,90 KDV Dahil
11881
₺179,90 KDV Dahil
11880
₺179,90 KDV Dahil
11878
₺179,90 KDV Dahil
11877
₺199,90 KDV Dahil
11876
₺179,90 KDV Dahil

   Bebek Giyim

Bebek giyim özellikle ilk kez bebeğini kucağına alacak olan anne baba adayları için çok önemlidir ve daha önce çocuk sahibi olmamış adaylar, bir bebeğe ne alınması gerektiğini tam olarak bilememektedir.

Bebek giyiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta, bebeğe alınacak kıyafetin bebeğin hassas cildine zarar vermeyecek bir kumaş ile yapılmış olması ve bebeği rahat hissettirecek bollukta olmasıdır. Bebekler çok bol ve çok dar kıyafetlerin içerisinde rahat edememekte, hareketli vücutlarını rahatça oynatamamaktadır.

Bebek Giyim Modelleri

Bebeklerin gerek doğduktan sonra gerekse de bazı kutlamalarında giyecekleri bazı kıyafetlerin anne babalar tarafından seçilmesi gerekmektedir. Özellikle annelerin bebeklerine ne giydireceklerine karar verememesi bu işi kabusa çevirir. Örneğin bebeğin ilk doğum gününün kutlanacağı gün, davetlilerin bebeği ilk kez büyümüş, kendini toparlamış bir halde görebilecekleri gündür ve bugünde bebeklerin üzerilerindeki kıyafetler tüm misafirlerin ilgi odağıdır.

Bebek giyim modelleri konusunda hem kız bebek hem de erkek bebek için aşağıdaki görsellerden faydalanılabilir.

Bebek Giyim Ürünleri

Bebek giyim ürünleri anne babanın bazen karıştırdığı veya unuttuğu ürünler olduğu için listelenmesi gereken önemli malzemelerdir. Genelde bu işi yapma işi babaya kalmaktadır ve heyecanlı babanın eli ayağına dolaştığından genelde bazı şeyleri almayı unutmaktadır. Bu nedenle bu ürünlerin bir listesi mutlaka yapılmalı ve son güne kalmadan alınmalıdır. Örneğin, zıbın, uyku tulumu, pantolon, tişört, kazak, tulum, ceket, mont, ayakkabı...

 

 

Bebeğin ilk ihtiyaçlarıdır ve mutlaka alınmalıdır. Bebek giyim modelleri, bebek kıyafetleri, kız ve erkek bebek giyim örnekleri online satın almak için doğru yerdesiniz! Bebek kıyafeti fiyatları detayları ile mamaslina.com'da!