Bebek-Çocuk Aksesuar

Aksesuar denilince akıllara çoğu zaman genellikle kızların kullandığı tokalar, kolyeler, bilezikler gelmektedir fakat aksesuar konusu kesinlikle bununla sınırlı değildir, aksine çok da geniştir.

 

Bebek-Çocuk Aksesuar konusu detaylandırıldığında çantaların, çorapların, saç aksesuarlarının, battaniyelerin hep bu konuya dahil olduğu açıkça görülebilir. Çünkü bebekler için battaniye sürekli gereklidir, çocuklar için çanta, kızlar için toka ve tüm bireyler için çoraplar.

 

Kız ve Erkek Çocuk Aksesuarları


Ortak aksesuarlar dışında kız ve erkek çocuk aksesuarları ayrı ayrı incelenerek de bir şeyler bulunabilir. Örneğin çanta ve çoraplar ortak aksesuarlardan iken, saç aksesuarları genelde kızların kullandığı aksesuarlardır. Bandanalar, taçlar, tokalar ve peruklar genellikle kızlara özgü olduklarından onların kullandığı malzemelerdir.

 

Çocuk aksesuarları tercih edilirken çeşidine göre önem verilmesi gereken konunun değiştiği görülür. Örneğin bir çanta için sağlamlık önemliyken, bir bandana için bolluk, bir çorap için de kalınlık değer taşımaktadır.

 

Kız ve Erkek Bebek Aksesuarları

Konu bebekler olduğunda aksesuarların çeşidi genelde pek değişmez. Yalnızca rengi değişir. Örneğin battaniye hem kız bebeğe hem de erkek bebeğe gereklidir ve bunların ayırt ediciliği renkleridir. Çoraplar da aynı şekilde. Bebeklerin çantaya zaten ihtiyacı olmaz. Saç aksesuarı konusuna gelince, kızların az saçları çıktığında annelerin küçük lastik tokalar ile oluşturdukları palmiye saçlar dışında, hayır, kız bebekler de saç aksesuarına ihtiyaç duymamaktadır. Belki bazen cicili bicili taçlar veya bandanalar kafalarına geçirilebilir.

Bebek ve çocuk aksesuarları satın almak için  https://www.mamaslina.com/aksesuar doğru yerdesiniz!

 

₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil