Bebek ve Çocuk Aksesuar

Bebek giyim alışverişi, ebeveynliğin en güzel yanlarından biri. Her geçen yıl artan seçenekleri ve birbirinden güzel modelleri ile bebek giyimin en şirin kategorilerinden biri de aksesuar. Yalnızca bebek ve çocuklar için değil, bebek sahibi anneler için de pek çok alternatif sunan aksesuar kategorisi; çanta, şapka, battaniye, seyahat setleri, çorap ve saç aksesuarlarından oluşuyor.

Çanta

Çanta kategorisi, anne bebek çanta ve kreş çanta olarak ikiye ayrılıyor. Anne bebek çanta, bebekli annelerin yanlarında taşımaları gereken tüm eşyaları sığdırabilecekleri pratik tasarımlar barındırıyor. Her annenin ihtiyacı olan anne bebek çanta, renk ve modelleriyle de oldukça şık seçenekler sunuyor. Kreş çanta modellerinde ise kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve tasarımlarda pek çok seçenek mevcut. Çocukların sevdiği süper kahraman ve çizgi film karakteri modelleriyle kreş çanta, ihtiyaca göre ebatlar ve tekerlekli-çek çekli alternatifler barındırıyor.

Şapka

Aksesuar kategorisinde yer alsa da şapka ve bere, özellikle yeni doğan bebekler için oldukça önemli bir parça. Bebek ve çocukların kafalarını sıcak ve soğuktan ve gelebilecek darbelerden korumak için şapka oldukça gerekli. Şapka kategorisinde mevsime göre seçenekler ile farklı renk, tasarımlarıyla birbirinden şık modeller yer alıyor.

Battaniye

Battaniye kategorisi, yine kız ve erkek bebekler için birbirinden güzel seçenekler sunuyor. Özellikle yeni doğan bebekleri için tüm ebeveynlerin ihtiyaç duyacağı bebek kundakları, alt açma minderleri ve müslin örtüleri de battaniye kategorisinde yer alıyor.

Seyahat Setleri

Pratik tasarımlarıyla ebeveynler için büyük bir kolaylık sağlayan 6’lı organizer modelleri, seyahat setleri kategorisinde yer alıyor. Katlanabilir özelliğiyle, kullanılmadığı zaman yer kaplamayan organizerlerin yanı sıra birbirinden güzel kapı süsleri de bu kategoride mevcut.

Çorap

Özellikle kış mevsiminde bebek ve çocukların ayaklarının sıcak tutulması önemlidir. Çocuğunuzun ayaklarını sıcak tutacak birçok seçenek barındıran çorap kategorisinde özellikle kız bebek ve çocuklar için birbirinden şirin seçenekler yer alıyor. Kaydırmaz çoraplar, çorap setleri, diz altı çoraplar, külotlu çoraplar, babet çoraplar, ev botu ve örme patikler, çorap kategorisinde bulunan modeller.

Saç Aksesuarları

Annelik hayali kuran pek çok kadın, kızının saçlarını yaptığı günün hayalini kurar. Saç aksesuarları kategorisinde yer alan birbirinden şık toka ve saç bantları ile bu hayali gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek ve çocuk aksesuarları satın almak için  https://www.mamaslina.com/aksesuar doğru yerdesiniz!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR