11881
₺179,90 KDV Dahil
11880
₺179,90 KDV Dahil
11877
₺199,90 KDV Dahil
11876
₺179,90 KDV Dahil
11872
₺74,90 KDV Dahil

Erkek Bebek Giyim

Bebek giyim alışverişi, hamileliğin en zevkli kısımlarından. Ancak, birbirinden şirin bu kıyafetler arasından seçim yaparken de dikkat edilmesi gereken pek çok nokta var. Bebeğinizin cinsiyeti belli olduktan sonra seçenekler netleşiyor.

Erkek bebek giyim alışverişi yapacak anne babalar, ilk günden bebek büyüyene kadar geçen süreçte bebeğinin tüm ihtiyaçlarını düşünmelidir. Bu ihtiyaçlara göre en çok öne çıkan erkek bebek giyim kategorileri şu şekilde;

Erkek Bebek Giyim Çeşitleri

Erkek bebek kıyafetlerinin kız bebek kıyafetlerine göre daha sade ve daha az çeşitli olduğu düşünülebilir. Ancak erkek bebek giyimde de son yıllarda oldukça önemli çeşitlilik mevcut. Elbise ya da etek gibi çeşitler erkek bebek giyimde yer almıyor tabii ki, ancak erkek bebek giyimde de renk renk, model model pek çok çeşit sunuluyor.

Bebeğin doğduğu andan itibaren giyim ihtiyaçları düşünüldüğünde hastane çıkışı ilk kategori. Alt ve üst giyim, eldiven, şapka ve önlükten oluşan hastane çıkışları bebeğinizin evine giderken giyeceği ilk kıyafetleri. Erkek bebek giyimde en çok öne çıkan kategorilerden biri tulum. Özellikle küçük yaşta sık sık üzerinizi değiştireceğiniz bebeğinizin dolabında fazlaca tulum olmalı.

İkili takımlar, rahat olduğu kadar da şık bir seçenek sunuyor. Kış aylarında bebeğinizi üşütmemek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz montlar ise dış giyim kategorisinde. Mevlüt takımı ise erkek bebek giyimin en şık kategorisi.

Erkek Bebek Giyim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek giyimde mevsime göre seçimler yapmak oldukça önemli, Bebeğinizin doğacağı aya göre bedenini düşünerek yazlık ve kışlık tercihler yapmalısınız. Bebek giyimde kumaş kalitesi de önemli, çünkü bebeklerin ciltleri oldukça hassas.

Bebeğiniz küçük parçaları yutabileceği için kıyafetlerde kopabilecek parçalar olmamalı. Bebeğinizin kıyafetlerini çok sık değiştirip yıkayacağınız için yıkanmaya da dayanıklı seçimle yapmalısınız. Yine bebeklerinizin kıyafetlerini yıkarken, çamaşır suyu gibi güçlü kimyasal maddeler kullanmamalısınız.

  •        Zıbın
  •        Tulum
  •        Şapka
  •        Eldiven
  •        Ayakkabı
  •        Atlet
  •        Tişört
  •        Pantolon
  •        Uyku Tulumu
  •        Eşofman

                             

Gibi kıyafetler, erkek bebekler için mutlaka bulundurulması gereken kıyafetlerdir. Erkek bebek giyim ürünleri, erkek bebek kıyafetleri, erkek bebek dış giyim ürünleri online satın almak için doğru yerdesiniz!