Kız Çocuk Giyim

           

Mevsim değişiklikleri, partiler, kutlamalar, doğum günleri annelerin özellikle kız çocuklarına ne giydireceklerini kara kara düşündükleri günlerdir. Kız çocuk giyim modası her geçen gün değişmekte ve kız çocukları arkadaşlarının üzerlerinde gördükleri şeyleri sürekli istemektedirler. Peki neden o yılın modası olan kıyafeti giyen ilk sizin çocuğunuz olmasın?

 

Kız çocuklarının yaşları ve konseptleri göz önüne alınarak tasarlanan milyonlarca kıyafet arasından çocuğa en eşsiz ve en kaliteli kıyafetin seçilmesi zorlaşmıştır.

 

Kız Çocuk Yazlık Giyim

Kız çocuklarının şirin şirin elbiseler giydikleri, cıvıl cıvıl etekleri seçtikleri bu aylarda çocukları terletmeyecek, ciltlerine zarar vermeyecek kıyafetler tercih edilmelidir.

 

Son ayların kız çocuk yazlık giyim modası baz alındığında şu an kız çocukları, kabarık tüllü eteklerden vazgeçip, annesinin giydiği tarzda kombinler yapmaya başlamışlardır. Yani eskiden gördüğümüz cicili bicili kıyafetleri bırakmışlar, daha çok siyah kombinler yapmaya başlamışlardır. Hatta şu an dikkatlerini en çok çeken kombinler anne-kız kombinleridir. Anneler buna pek sıcak bakmasa da çocuklar anneleriyle takım giyinmeye bayılmaktadır.

 

Kız Çocuk Kışlık Giyim

Annelerin çocukları için en çok endişelendiği ve doğru kıyafeti seçmek için en çok çabaladıkları aylar kış aylarıdır. Çünkü özellikle kız çocukları sıkı giyinmeyi değil de güzel giyinmeyi önemsediklerinden kendilerine dikkat etmemekte ve çok sık hasta olmaktadırlar.

 

Kız çocuk kışlık giyim modası dikkate alındığında annelerin hem kalın hem de çocuklarının dikkatini çekebilecek kıyafetler bulmaları kolaylaşmıştır. Çünkü modacılar kız çocuklarına uygun renkli şişme montlar, baskılı kazaklar ve pantolonlar tasarlamışlar, anneleri büyük bir yükten kurtarmayı başarmışlardır.

 

Kız çocuk giyim modelleri, kız çocuk kışlık giyim, kız çocuk yazlık giyim modelleri online satın almak için doğru yerdesiniz! 

₺49,90KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺54,90KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺64,90KDV Dahil
₺72,90 KDV Dahil
₺62,90KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
₺54,90KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Yeni Ürün
₺44,90KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil