İade ve Değişim  

 

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

 

İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade edebilir,

sonrasında dilerseniz www.mamaslina.com adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

 

www.mamaslina.com adresinden satın aldığınız ürünlerin iadesi için eğer üye iseniz ve önce hesabım sekmesinden ilgili siparişinizde hangi ürün-ürünleri iade etmek istiyorsanız karşısındaki iade butonuna tıklayarak iade talebinizi oluşturmanız gerekir. Sonrasında herhangi MNG KARGO şubesinden iade gönderiminizi 351434559 koduyla belirterek karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.indirimli kargo bedeli 35 ₺ ürün bedelinden düşülerek adınıza bakiye oluşturulur. Teslimat adresi olarak " Acıbadem mah. Çeçen sok. Almondhill sitesi c-4 blok daire 7 Üsküdar- İstanbul adresini kullanabilirsiniz.
Merkezimizden size gönderilen ürünlerimizin iadesi için siparişlerim kısmında ürün ya da ürünlerin karşısındaki iade butonuna tıklayarak iade talebinizi oluşturmanız gerekmektedir. 
Eğer üye değilseniz sipariş takip butonuna basıp sipariş sorgulama numarası ile siparişi sorgulattıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünün karşısındaki iade butonuna tıklayarak iade talebinizi oluşturmanız gerekmektedir.

 

 

Aksesuar grubundaki ürünlerde iade ve değişim var mı ?

 

Firmamızdan aldığınız kişiye özel ürünler ‘’ Mevlüt takımları, doğum günü ve diş ve yaş ürünleri,vb ürünler,mayo,Aksesuar çorap saç bandı  hariç tüm ürünlerde değişim/iade yapılmaktadır.

 

 

İade etme süresi kaç gündür?

 

Satın aldığınız ürünleri, Teslim tarihinden en geç 7 (yedi) gün içerisinde , 

 


- Satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş/kullanılmamış/hasar görmemiş

- Etiketi koparılmamış

- Ürün Orijinal Ambalaj zarar görmemiş

Olması Halinde Üye Girişi / Hesabım / Değişim&İade Talepleri Alanından Talepte Bulunabilirsiniz.

 

İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim ?

İlk alımda arızalı/hatalı olduğu tespit edilen ürün direkt firma tarafından geri alınarak değişim işlemi yapılır.Bu tür firma hatalı tüm ürünlerin İADE  işlemlerinde kargo bedeli firmamız  TARAFINDAN  karşılanır.

  Alıcının üründeki bir hata/arıza sebebi dışında farklı sebeplerle değişim/iade talebinde bulunması durumunda kargo ücreti ALICIYA aittir. 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

İade edilen ürünün geri ödemesi yapılan alışverişin ödeme şekli nasıl gerçekleşmişse ona bağlı olarak aynı ödeme şekli ile yapılır. www.mamaslina.com iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan 7 iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

İade koşulları nelerdir?

  • Ürün/ürünlerin (varsa) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanması gerekmektedir. 
    İade işlemlerinizin hızlı gerçekleşmesi için, iade talebinizi sistemden oluşturmanız gerekmektedir. İade yapmak istediğiniz ürünün karşısındaki iade butonuna tıklayarak iade talebinizi oluşturabilirsiniz. İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra firmamızın İlgili birimi tarafından incelenir ve yukarıdaki şartlara uygun ise süreç başlatılır. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Mamas Lina'nın ürünü teslim alması ile başlar.
  • Kapıda ödeme yoluyla alışveriş yapan müşterilerimizin iade prosedürü ise; müşteri tarafından Mamas Lina ye bildirilen IBAN numarasına , iade tutarının HAVALE ya da EFT yapılması şeklinde olacaktır. Müşteri tarafından bildirilen hesap numarasına ait olan şahıs bilgileri ile faturada belirtilen şahıs bilgileri dışında başka bir kişi veya hesaba iade gerçekleştirilemez. 
  • Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

Sipariş İptali

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir.Ürünün kargoya verilmiş ihtimali ortaya çıkmaktadır.İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.