ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Bebek ve Çocuk Oyuncakları

Bebek alışverişinde giyim kadar oyuncak da önemli bir yer tutar. Okul çağına gelene kadar çocuk gelişiminde oyun ve oyuncaklar oldukça önemlidir. Doğru oyuncak seçimi ve anne babaların çocuklarıyla oynadığı oyunlar; görsel ve işitsel zekanın gelişimine katkı sağlar. Ayrıca çocuğun psikolojik gelişimi için de oldukça önemlidir.

Çocuğunuzun eğlenirken zihinsel gelişimine de katkı sağlayan yüzlerce oyuncak, Mamaslina oyuncak kategorisinde. Giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve diğer tüm kategorilerde olduğu gibi Mamaslina oyuncak kategorisinde de, çocuğunuzun sağlığı için en kaliteli ürünler, en uygun fiyata sizlerle buluşuyor. Hızlı teslimat ve yüksek müşteri memnuniyeti için sizler de Mamaslina oyuncak kategorisinden dilediğiniz oyuncağı seçebilirsiniz.

Oyuncak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuğunuz için aldığınız hemen her şeyde olduğu gibi oyuncak alışverişinde de göz önünde bulundurmanız gereken bazı konular var. Oyuncak seçiminde bu konulara dikkat edilmezse uzun vadede olumsuz sonuçlara sebep olabilecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Oyuncak alışverişinde dikkat etmeniz gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

1. Alınan oyuncak, çocuğunuzun yaşına uygun olmalıdır. Oyuncaklardaki yaş sınırlamalarına dikkat edin.

2. 3-4 yaşına gelene kadar bebeklerinize küçük parçaları içeren oyuncaklar almamaya özen gösterin. Ağızla tanıma sürecinde olan bebekler, küçük parçaları yutabilir.

3. Çocuğunuzun ilgi alanlarına göre oyuncak seçimi yapın. Belirli bir yaşa geldikten sonra çocuğunuzun ilgilendiği konuları rahatlıkla anlayabilirsiniz.

4. Ham madde oldukça önemli, çocuğunuza aldığınız oyuncağın kanserojen ya da zararla kimyasal içermediğinden emin olun. 

5. Eğitici oyuncakları tercih edin. Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak, yaratıcılığını besleyecek oyuncaklar almaya çalışın.

6. Aldığınız oyuncağın, çocuğunuza kendisini yetersiz hissettirmemesi önemli, henüz küçük yaştaki çocuklar için çok karmaşık oyuncaklar uygun olmayabilir.

7. Yine belirli bir yaşa kadar köşeli oyuncaklar yerine yuvarlak kenarlı oyuncak seçimi daha doğru olacaktır.

8. Renkli, ışıklı ya da sesli oyuncakların, özellikle bebeklerin ilgisini çektiğini unutmayın.

Barbie bebek, Dede, Fisher Price oyuncak modelleri için mamaslina.com'u ziyaret edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR