ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Bebek ve Çocuk Plaj Giyim

Birbirinden güzel, renkli bebek ve çocuk plaj giyim ürünleri mamaslina.com’da. Mamas Lina kız çocuk mayo ve bikinilerini çeşitli ürün yelpazesi ile sunuyor.

Plaj giyim modelleri kategorimizde renk renk mayoları ve bikini modellerini inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun yaşına göre en uygun plaj elbiselerini alabilirsiniz. Ayrıca aksesuar, ayakkabı, kız çocuk ve bebek elbise ürünlerimizden alarak çocukların plaj kombinlerini tamamlayabilirsiniz.

Mamaslina.com ile Yazlarınız Daha Neşeli Geçsin

Yaz olunca hemen sahillere koşan, denizde ya da havuzda en güzel ve şeker mayoları giymek isteyen kız çocukları için harika modelleri bulabilirsiniz.

Plaj giyim ürünlerimiz arasında hem tek parça mayo hem de bikini ve mayokini modelleri vardır. Çocuk mayo ve bikini modellerimiz özellikle çocukların dikkatini ve ilgisini çekebilecek tarzdadır. Sevimli hayvan desenleri, çiçekli ve fiyonklu plaj ürünleri capcanlı renkler ile sizlerle. Unicornlu bebek mayolarımız da en favoriler arasında yer alıyor.

Çocuk Mayosu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kız ve erkek çocuklarımız için mayo alırken yetişkin birine mayo alıyormuş gibi almamalıyız. Çocukların derisi yetişkinlere göre daha fazla incedir. Ayrıca çocuklar güneşten biz yetişkinlerden çok daha fazla etkilenirler. Bu sebeple çocuklarımıza aldığımız mayoların kumaş özelliğinin güneşi itebilme özelliğine sahip olmalıdır.

Çocuğunuz mayo yerine bikini istiyorsa, açıkta kalan kısımları vücut tipine göre seçilmiş güneş koruyucusu ile korunmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR